sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
czwartek, 24 sierpień, 2017r. .::. Bartłomieja, Jerzego .::. najnowszy artykuł: W środę wystartowały <sub>&rdquo;</sub>Ruły&rdquo;. Grano też w II rundzie Pucharu Polski
Szukaj w serwisie:
 
   
01-09-2010 11:09
Klasa okręgowa – terminarz 2010/2011
Przedstawiamy terminarz klasy okręgowej w sezonie 2010/2011:

ZOBACZ TAKŻE
Sezon 2009/2010
Sezon 2008/2009

SEZON 2010/2011
1. kolejka – 14/15 sierpnia 2010, 17:00
LKS Łąka – Tempo Paniówki 1:0 (0:0)
1:0 – Bartosz Mizera (65.)
Czytaj więcej

Krupiński Suszec – Czarni Piasek 3:1 (1:0)
1:0 – Tomasz Kuś (5.), 2:0 – Łukasz Winkler (70.), 3:0 – Kuś (73.), 3:1 – Paweł Nowok (76.)
Czytaj więcej

GKS II Katowice – Leśnik Kobiór 2:0 (2:0)
Czytaj więcej

Znicz Jankowice – Sokół Wola 0:3 (0:1)
0:1 – Mariusz Jarnot, 0:2 – Kamil Szwajca, 0:3 – Dawid Hamerla

MKS Lędziny – Iskra Pszczyna 1:3 (1:1)
0:1 – Piotr Dudek (16.), 1:1 – Adam Gąsior (38.), 1:2 – Piotr Maroszek (72.), 1:3 – Jarosław Adamek (90.)
Czytaj więcej

Unia Kosztowy – Unia Bieruń Stary 1:1
Stal Chełm Śląski – Pogoń Imielin 4:1
LKS Bełk – Concordia Knurów 0:1

2. kolejka – 21/22 sierpnia 2010, 17:00
Tempo Paniówki – Unia Bieruń Stary 1:5

Iskra Pszczyna – Unia Kosztowy 3:0 (2:0)
1:0 – Piotr Maroszek, 2:0 – Adam Maślorz, 3:0 – Piotr Dudek

Sokół Wola – MKS Lędziny 1:0
Bramka dla Sokoła: Dawid Hamerla

Concordia Knurów – Znicz Jankowice 2:1 (2:1)
Bramka dla Znicza: Łukasz Rysiewicz

Leśnik Kobiór – LKS Bełk 6:2 (2:1)
Bramki dla Leśnika: Piotr Nikodem (3), Szymon Stok, Dariusz Ludwig, Łukasz Nowak

Czarni Piasek – GKS II Katowice 4:4 (1:2)
Bramki dla Czarnych: Damian Sitek, Marcin Kaptur, Daniel Drobiec, Zbigniew Kościański

Pogoń Imielin – Krupiński Suszec 0:4 (0:1)
Bramki dla Krupińskiego: Łukasz Winkler (2), Łukasz Sankiewicz, Grzegorz Świenty

LKS Łąka – Stal Chełm Śląski 4:3 (1:2)
Bramki dla Łąki: Dominik Pławecki, Wojciech Kuś, Adam Stęchły, Bartosz Mizera

3. kolejka – 25 sierpnia 2010, 18:00
Krupiński Suszec – LKS Łąka 1:0 (0:0)
Bramka dla Krupińskiego: Tomasz Kuś (z karnego)

LKS Bełk – Czarni Piasek 2:2 (1:1)
Bramki dla Czarnych: Zbigniew Kościański, Marcin Kaptur

Znicz Jankowice – Leśnik Kobiór 1:7 (0:3)
Bramka dla Znicza: Marek Błażyca
Bramki dla Leśnika: Piotr Nikodem (5), Łukasz Nowak, Marcin Kuzak

Unia Kosztowy – Sokół Wola 1:1 (0:1)
Bramka dla Sokoła: Rafał Pawłowicz

Unia Bieruń Stary – Iskra Pszczyna 1:1 (0:0)
Bramka dla Iskry: Grzegorz Lekki

Stal Chełm Śląski – Tempo Paniówki 3:2
GKS II Katowice – Pogoń Imielin 1:3
MKS Lędziny – Concordia Knurów 1:0

4. Kolejka – 28/29 sierpnia 2010, 17:00
Tempo Paniówki – Iskra Pszczyna 1:8 (0:3)
Bramki dla Iskry: Bogdan Prusek (3), Piotr Dudek (2), Mateusz Jędrysik, Sebastian Orlik, Damian Dziadek

Sokół Wola – Unia Bieruń Stary 5:2
Bramki dla Sokoła: Kamil Szwajca (3), Dawid Hamerla, Mariusz Jarnot

Leśnik Kobiór – MKS Lędziny 0:0

Czarni PiasekZnicz Jankowice 2:2 (1:0)
1:0 – Daniel Drobiec, 1:1 – Marek Błażyca (z karnego), 1:2 – Łukasz Bałuch, 2:2 – Mirosław Widuch (z karnego)

LKS Łąka – GKS II Katowice 1:1 (0:0)
0:1 – (47.), 1:1 – Łukasz Morcinek (90.)

Stal Chełm Śląski – Krupiński Suszec 0:4 (0:1)
Bramki dla Krupińskiego: Łukasz Winkler (2), Tomasz Kuś, Przemysław Brychlik

Pogoń Imielin – LKS Bełk 1:2
Concordia Knurów – Unia Kosztowy 2:0

5. Kolejka – 4/5 września 2010, 17:00
Krupiński Suszec – Tempo Paniówki (5 września, 17:00)
GKS II Katowice – Stal Chełm Śląski (4 września, 17:00)
LKS Bełk – LKS Łąka (4 września, 17:00)
Znicz Jankowice – Pogoń Imielin (5 września, 17:00)
MKS Lędziny – Czarni Piasek (4 września, 11:00)
Unia Kosztowy – Leśnik Kobiór (4 września, 17:00)
Unia Bieruń Stary – Concordia Knurów (4 września, 17:00)
Iskra PszczynaSokół Wola (4 września, 17:00)

6. Kolejka – 11/12 września 2010, 17:00
Tempo Paniówki – Sokół Wola (12 września, 15:00)
Concordia Knurów – Iskra Pszczyna (11 września, 17:00)
Leśnik Kobiór – Unia Bieruń Stary (11 września, 17:00)
Czarni Piasek – Unia Kosztowy (12 września, 17:00)
Pogoń Imielin – MKS Lędziny (11 września, 17:00)
LKS ŁąkaZnicz Jankowice (12 września, 17:00)
Stal Chełm Śląski – LKS Bełk (11 września, 17:00)
Krupiński Suszec – GKS II Katowice (11 września, 17:00)

7. Kolejka – 18/19 września 2010, 17:00
GKS II Katowice – Tempo Paniówki (18 września, 17:00)
LKS Bełk – Krupiński Suszec (18 września, 17:00)
Znicz Jankowice – Stal Chełm Śląski (19 września, 17:00)
MKS Lędziny – LKS Łąka (18 września, 17:00)
Unia Kosztowy – Pogoń Imielin (18 września, 17:00)
Unia Bieruń Stary – Czarni Piasek (18 września, 17:00)
Iskra PszczynaLeśnik Kobiór (18 września, 17:00)
Sokół Wola – Concordia Knurów (18 września, 17:00)

8. Kolejka – 25/26 września 2010, 17:00
Tempo Paniówki – Concordia Knurów (26 września, 15:00)
Leśnik KobiórSokół Wola (25 września, 17:00)
Czarni PiasekIskra Pszczyna (26 września, 17:00)
Pogoń Imielin – Unia Bieruń Stary (25 września, 17:00)
LKS Łąka – Unia Kosztowy (26 września, 17:00)
Stal Chełm Śląski – MKS Lędziny (25 września, 17:00)
Krupiński SuszecZnicz Jankowice (25 września, 17:00)
GKS II Katowice – LKS Bełk (25 września, 17:00)

9. Kolejka – 2/3 października 2010, 16:00
LKS Bełk – Tempo Paniówki (2 października, 16:00)
Znicz Jankowice – GKS II Katowice (2 października, 16:00)
MKS Lędziny – Krupiński Suszec (3 października, 16:00)
Unia Kosztowy – Stal Chełm Śląski (2 października, 16:00)
Unia Bieruń Stary – LKS Łąka (2 października, 16:00)
Iskra Pszczyna – Pogoń Imielin (2 października, 16:00)
Sokół WolaCzarni Piasek (2 października, 16:00)
Concordia Knurów – Leśnik Kobiór (2 października, 16:00)

10. Kolejka – 9/10 października 2010, 16:00
Tempo Paniówki – Leśnik Kobiór (10 października, 15:00)
Czarni Piasek – Concordia Knurów (11 października, 16:00)
Pogoń Imielin – Sokół Wola (10 października, 16:00)
LKS ŁąkaIskra Pszczyna (11 października, 16:00)
Stal Chełm Śląski – Unia Bieruń Stary (10 października, 16:00)
Krupiński Suszec – Unia Kosztowy (10 października, 16:00)
GKS II Katowice – MKS Lędziny (10 października, 16:00)
LKS Bełk – Znicz Jankowice (10 października, 16:00)

11. Kolejka – 16/17 października 2010, 16:00
Znicz Jankowice – Tempo Paniówki (17 października, 16:00)
MKS Lędziny – LKS Bełk (16 października, 16:00)
Unia Kosztowy – GKS II Katowice (16 października, 16:00)
Unia Bieruń Stary – Krupiński Suszec (16 października, 16:00)
Iskra Pszczyna – Stal Chełm Śląski (16 października, 16:00)
Sokół WolaLKS Łąka (16 października, 16:00)
Concordia Knurów – Pogoń Imielin (16 października, 16:00)
Leśnik KobiórCzarni Piasek (16 października, 16:00)

12. Kolejka – 23/24 października 2010, 15:00
Tempo Paniówki – Czarni Piasek (24 października, 15:00)
Pogoń Imielin – Leśnik Kobiór (23 października, 15:00
LKS Łąka – Concordia Knurów (24 października, 15:00)
Stal Chełm Śląski – Sokół Wola (23 października, 15:00
Krupiński SuszecIskra Pszczyna (23 października, 15:00)
GKS II Katowice – Unia Bieruń Stary (23 października, 15:00
LKS Bełk – Unia Kosztowy (23 października, 15:00
Znicz Jankowice – MKS Lędziny (24 października, 15:00)

13. Kolejka – 30/31 października 2010, 15:00
MKS Lędziny – Tempo Paniówki (30 października, 15:00)
Unia Kosztowy – Znicz Jankowice (30 października, 15:00)
Unia Bieruń Stary – LKS Bełk (30 października, 15:00)
Iskra Pszczyna – GKS II Katowice (30 października, 15:00)
Sokół WolaKrupiński Suszec (30 października, 15:00)
Concordia Knurów – Stal Chełm Śląski (30 października, 15:00)
Leśnik KobiórLKS Łąka (30 października, 15:00)
Czarni Piasek – Pogoń Imielin (31 października, 15:00)

14. Kolejka – 6/7 listopada 2010, 13:30
Tempo Paniówki – Pogoń Imielin (7 listopada, 13:30)
LKS ŁąkaCzarni Piasek (7 listopada, 13:30)
Stal Chełm Śląski – Leśnik Kobiór (6 listopada, 13:30)
Krupiński Suszec – Concordia Knurów (6 listopada, 13:30)
GKS II Katowice – Sokół Wola (6 listopada, 13:30)
LKS Bełk – Iskra Pszczyna (6 listopada, 13:30)
Znicz Jankowice – Unia Bieruń Stary (7 listopada, 13:30)
MKS Lędziny – Unia Kosztowy

15. Kolejka – 11 listopada 2010, 13:30
Unia Kosztowy – Tempo Paniówki
Unia Bieruń Stary – MKS Lędziny
Iskra PszczynaZnicz Jankowice
Sokół Wola – LKS Bełk
Concordia Knurów – GKS II Katowice
Leśnik KobiórKrupiński Suszec
Czarni Piasek – Stal Chełm Śląski
Pogoń Imielin – LKS Łąka


(mpm)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)