sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
poniedziałek, 26 października, 2020r. .::. Ewarysta, Łucjana .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
11-12-2009 10:12
Regulamin konkursów portalu sps24.pl
Regulamin konkursów portali www.infopres.pl i www.sps24.pl

I Definicje:

1)Portale – internetowe portale dostępne pod adresem głównym: www.infopres.pl i www.sps24.pl.
2)Wydawca - Grupa Terrabit Janusz Hess z siedzibą w Pszczynie przy ul. Warownej 14- właściciel Portali www.infopres.pl i www.sps24.pl.
3)Uczestnik konkursu - każda osoba dobrowolnie biorąca w nim udział i zgadzająca się na postanowienia niniejszego Regulaminu.

II Ogólne zasady:
1)Zwycięzca konkursu zostaje wyłoniony drogą losowania spośród wszystkich poprawnych i zakwalifikowanych odpowiedzi przesłanych drogą mailową lub w inny sposób podany przy każdym konkursie.
2)Jeśli z danego adresu e- mail napłynie w związku z konkursem więcej niż jedna odpowiedź, wszystkie te odpowiedzi przesłane z jednego adresu zostaną usunięte.
4) Zarejestrowanie adresu e- mail oznacza zgodę z postanowieniami niniejszego Regulaminu.
3)Uczestnik konkursu w rozumieniu ustawy z dnia 26.08.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr. 144 poz. 1204) wyraża zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną najnowszych informacji przygotowywanych przez Wydawcę.
4)Uczestnik konkursu zarejestrowany w związku z konkursem wyraża zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych w postaci poczty elektronicznej od Wydawcy oraz firm współpracujących z Portalem.
5)Adres e- mail Uczestnika konkursu, który został dodany do listy mailingowej Portali może być usunięty z listy przez Uczestnika konkursu poprzez przesłanie odpowiedniej informacji wraz z podaniem wykorzystywanego przez Portal adresu e- mail na adres rafal@terrabit.net.pl. Po weryfikacji prawdziwości danych adres zostanie usuniety z baz.
6)Wydawca ma prawo do usunięcia adresu e- mail dowolnego Uczestnik konkursu z baz bez podania przyczyny.
7)Wydawca ma prawo zaprzestania emisji konkursów oraz informacji marketingowych bez podania przyczyny.

III Konkurs i przekazanie nagród

1)Konkursy rozgrywane są w okresie podanym każdorazowo w opisie konkursu.
2)Konkursowi podlegają e- maile wyłonione w drodze losowania odpowiedzi w ilości przedstawionej w opisie konkursu.
3)Jeden Użytkownik konkursu może wziąć udział tylko raz w danym konkursie.
4)Zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie lub w inny sposób podanym każdorazowo w opisie konkursu.
5)Brak możliwości kontaktu ze zwycięzcą konkursu w czasie do siedmiu dni od rozstrzygnięcia konkursu, zostanie uznany za rezygnację z nagrody.
6)Odbiór nagrody będzie ustalany każdorazowo ze względu na charakter konkursu, a ustalony będzie w opisie konkursu.

IV Odpowiedzialność Wydawcy:
1)Wydawca nie odpowiada za treści oraz zdjęcia zamieszczone w opisach konkursów przesłanych do Wydawcy od organizatora konkursu.
2)Wydawca nie odpowiada za treści, zdjęcia oraz oprawę graficzną informacji marketingowych otrzymywanych od organizatora konkursu.
3)Wydawca nie odpowiada za niedostarczenie przez organizatora ufundowanej nagrody.

V Postanowienia końcowe:

1)Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursów na Portalach.
2)Sprawy sporne i niejasne rozstrzyga Wydawca.
3)Redakcja Portali zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu bez uprzedniego informowania o tym fakcie Uczestników konkursów.
4)Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronach Portali.

Wydawca:
Grupa Terrabit Janusz Hess
43-200 Pszczyna, ul. Warowna 14

tel.: 032 447 01 26
kom.: 512 48 40 44
poczta@infopres.pl
(sps24.pl)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)