sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
poniedziałek, 11 grudzień, 2017r. .::. Damazego, Waldemara .::. najnowszy artykuł: Świąteczny Turniej Strzelecki
Szukaj w serwisie:
 
   
26-10-2009 11:10
I liga siatkówki kobiet 2009/2010
Przedstawiamy terminarz i wyniki I ligi siatkarskiej ligi kobiet w sezonie 2009/2010 z udziałem PLKS-u Pszczyna.

RUNDA ZASADNICZA
1. kolejka – 10 października 2009
Chemik Police – PLKS Pszczyna 3:1 (20:25, 25:18, 25:23, 25:20)
SMS PZPS I Sosnowiec – Sokół Chorzów 0:3 (17:25, 17:25, 22:25)
Legionovia Legionowo – TPS Rumia 1:3 (19:25, 29:27, 24:26, 24:26)
Trefl Sopot – MOSiR Mysłowice 3:0 (25:18, 25:15, 25:18)
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Budowlani Toruń 3:0 (25:22, 25:18, 25:15)
Jedynka Aleskandrów Łódzki – pauza

2. kolejka – 17 października 2009
MOSiR Mysłowice – PLKS Pszczyna 2:3 (27:25, 15:25, 19:25, 25:13, 13:15)
Budowlani Toruń – Trefl Sopot 1:3 (25:23, 18:25, 23:25, 15:25)
Chemik Police – Legionovia Legionowo 3:1 (25:17, 19:25, 25:20, 25:23)
TPS Rumia – SMS PZPS I Sosnowiec 3:0 (25:20, 25:19, 25:22)
Sokół Chorzów – Jedynka Aleksandrów Łódzki 2:3 (21:25, 25:19, 15:25, 25:22, 8:15)
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - pauza

3. kolejka – 24 października 2009
PLKS Pszczyna – Budowlani Toruń 3:2 (21:25, 25:19, 23:25, 25:19, 15:9)
Jedynka Aleksandrów Łódzki – TPS Rumia 3:1 (23:25, 25:18, 25:20, 25:21)
SMS PZPS I Sosnowiec – Chemik Police 2:3 (25:23, 25:20, 19:25, 18:25, 7:15)
Legionovia Legionowo – MOSiR Mysłowice 3:0 (25:15, 25:19, 25:22)
Trefl Sopot – AZS KSZO Ostrowiec Świętokszyski 3:2 (25:18, 25:19, 23:25, 21:25, 15:13)
Sokół Chorzów – pauza

4. kolejka – 31 października 2009
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – PLKS Pszczyna
Budowlani Toruń – Legonovia Legionowo
MOSiR Mysłowice – SMS PZPS I Sosnowiec
Chemik Police – Jedynka Aleksandrów Łódzki
TPS Rumia – Sokół Chorzów
Trefl Sopot – pauza

5. kolejka – 7 listopada 2009
PLKS Pszczyna – Trefl Sopot (18:00)
Sokół Chorzów – Chemik Police
Jedynka Aleksandrów Łódzki – MOSiR Mysłowice
SMS PZPS I Sosnowiec – Budowlani Toruń
Legionovia Legionowo – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
TPS Rumia – pauza

6. kolejka – 14 listopada 2009
PLKS Pszczyna – pauza
Trefl Sopot – Legionovia Legionowo
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – SMS PZPS I Sosnowiec
Budowlani Toruń – Jedynka Aleksandrów Łódzki
MOSiR Mysłowice – Sokół Chorzów
Chemik Police – TPS Rumia

7. kolejka 18 listopada 2009
Legionovia Legionowo – PLKS Pszczyna
TPS Rumia – MOSiR Mysłowice
Sokół Chorzów – Budowlani Toruń
Jedynka Aleksandrów Łódzki – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
SMS PZPS I Sosnowiec – Trefl Sopot
Chemik Police – pauza

8. kolejka – 21 listopada 2009
PLKS Pszczyna – SMS PZPS I Sosnowiec (18:00)
Trefl Sopot – Jedynka Aleksandrów Łódzki
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Sokół Chorzów
Budowlani Toruń – TPS Rumia
MOSiR Mysłowice – Chemik Police
Legionovia Legionowo – pauza

9. kolejka – 28 listopada 2009
Jedynka Aleksandrów Łódzki – PLKS Pszczyna
Chemik Police – Budowlani Toruń
TPS Rumia – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Chorzów – Trefl Sopot
SMS PZPS I Sosnowiec – Legionovia Legionowo
MOSiR Mysłowice – pauza

10. kolejka – 5 grudnia 2009
PLKS Pszczyna – Sokół Chorzów (18:00)
Legionovia Legionowo – Jedynka Aleksandrów Łódzki
Trefl Sopot – TPS Rumia
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Chemik Police
Budowlani Toruń – MOSiR Mysłowice
SMS PZPS I Sosnowiec – pauza

11. kolejka – 12 grudnia 2009
TPS Rumia – PLKS Pszczyna
MOSiR Mysłowice – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Chemik Police – Trefl Sopot
Sokół Chorzów – Legionovia Legionowo
Jedynka Aleksandrów Łódzki – SMS PZPS I Sosnowiec
Budowlani Toruń – pauza

12. kolejka – 16 grudnia 2009
PLKS Pszczyna – Chemik Police (18:00)
Sokół Chorzów – SMS PZPS I Sosnowiec
TPS Rumia – Legionovia Legionowo
MOSiR Mysłowice – Trefl Sopot
Budowlani Toruń – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Jedynka Aleksandrów Łódzki – pauza

13. kolejka – 19 grudnia 2009
PLKS Pszczyna – MOSiR Mysłowice (18:00)
Trefl Sopot – Budowlani Toruń
Legionovia Legionowo – Chemik Police
SMS PZPS I Sosnowiec – TPS Rumia
Jedynka Aleksandrów Łódzki – Sokół Chorzów
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – pauza

14. kolejka – 9 stycznia 2010
Budowlani Toruń – PLKS Pszczyna
TPS Rumia – Jedynka Aleksandrów Łódzki
Chemik Police – SMS PZPS I Sosnowiec
MOSiR Mysłowice – Legionovia Legionowo
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Trefl Sopot
Sokół Chorzów – pauza

15. kolejka – 16 stycznia 2010
PLKS Pszczyna – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (18:00)
Legionovia Legionowo – Budowlani Toruń
SMS PZPS I Sosnowiec – MOSiR Mysłowice
Jedynka Aleksandrów Łódzki – Chemik Police
Sokół Chorzów – TPS Rumia
Trefl Sopot – pauza

16. kolejka – 23 stycznia 2010
Trefl Sopot – PLKS Pszczyna
Chemik Police – Sokół Chorzów
MOSiR Mysłowice – Jedynka Aleksandrów Łódzki
Budowlani Toruń – SMS PZPS I Sosnowiec
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Legionovia Legionowo
TPS Rumia – pauza

17. kolejka – 30 stycznia 2010
PLKS Pszczyna – pauza
Legionovia Legionowo – Trefl Sopot
SMS PZPS I Sosnowiec – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Jedynka Aleksandrów Łódzki – Budowlani Toruń
Sokół Chorzów – MOSiR Mysłowice
TPS Rumia – Chemik Police

18. kolejka – 3 lutego 2010
PLKS Pszczyna – Legionovia Legionowo (18:00)
MOSiR Mysłowice – TPS Rumia
Budowlani Toruń – Sokół Chorzów
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Jedynka Aleksandrów Łódzki
Trefl Sopot – SMS PZPS I Sosnowiec
Chemik Police – pauza

19. kolejka – 13 lutego 2010
SMS PZPS I Sosnowiec – PLKS Pszczyna
Jedynka Aleksandrów Łódzki – Trefl Sopot
Sokół Chorzów – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
TPS Rumia – Budowlani Toruń
Chemik Police – MOSiR Mysłowice
Legionovia Legionowo – pauza

20. kolejka – 17 lutego 2010
PLKS Pszczyna – Jedynka Aleksandrów Łódzki (18:00)
Budowlani Toruń – Chemik Police
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – TPS Rumia
Trefl Sopot – Sokół Chorzów
Legionovia Legionowo – SMS PZPS I Sosnowiec
MOSiR Mysłowice – pauza

21. kolejka – 27 lutego 2010
Sokół Chorzów – PLKS Pszczyna
Jedynka Aleksandrów Łódzki – Legionovia Legionowo
TPS Rumia – Trefl Sopot
Chemik Police – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
MOSiR Mysłowice – Budowlani Toruń
SMS PZPS I Sosnowiec – pauza

22. kolejka – 3 marca 2010
PLKS Pszczyna – TPS Rumia (18:00)
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – MOSiR Mysłowice
Trefl Sopot – Chemik Police
Legionovia Legionowo – Sokół Chorzów
SMS PZPS I Sosnowiec – Jedynka Aleksandrów Łódzki
Budowlani Toruń - pauza
(mpm)
Wasze opinie
2010-01-13 19:43:48
niedoinformowany
(dul153.neoplus.adsl.tpnet.pl)
a dlaczego nie napisaliście gdzie odbywać sie będą mecze!!!! w poszczególnych kolejkach!
 
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)