sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
poniedziałek, 22 kwiecień, 2019r. .::. Leonii, Łukasza .::. najnowszy artykuł: Akademickie złoto i srebro dla LKS–u Pszczyna
Szukaj w serwisie:
 
   
10-08-2009 01:08
Klasa C – terminarz 2009/2010
Przedstawiamy terminarz tyskiej klasy C w sezonie 2009/2010:

ZOBACZ TAKŻE
Sezon 2008/2009

1. kolejka – 29/30 sierpnia 2009
Grobla ĆwikliceLKS Mizerów (29 sierpnia, 17:00) 2:3
Stal II Chełm Śląski – KS KTK Tychy (30 sierpnia, 11:00) 2:2
LKS Brzeźce – Unia II Bieruń Stary (7 listopada, 13:30) 3:0 wo.
LKS Krzyżowice – ZET II Tychy (30 sierpnia, 17:00) 4:1
LKS Wisła Mała – pauza

2. kolejka – 6 września 2009
ZET II Tychy – Grobla Ćwiklice (11:00) 2:0
LKS Wisła Mała – KS KTK Tychy (17:00) 0:0
Unia II Bieruń Stary – LKS Krzyżowice (17:00) 2:0
LKS Mizerów – Stal II Chełm Śląski (17:00) 0:3
LKS Brzeźce – pauza

3. kolejka – 12/13 września 2009
Grobla Ćwiklice – Unia II Bieruń Stary (12 września, 17:00) 2:4
Stal II Chełm Śląski – ZET II Tychy (13 września, 17:00) 4:0
KS KTK Tychy – LKS Mizerów (13 września, 11:00) 1:2
LKS BrzeźceLKS Wisła Mała (12 września, 17:00) 4:3
LKS Krzyżowice – pauza

4. kolejka – 20 września 2009
ZET II Tychy – KS KTK Tychy 3:2 (11:00)
LKS Wisła MałaLKS Mizerów 1:3(16:00)
Unia II Bieruń Stary – Stal II Chełm Śląski 1:1 (16:00)
LKS BrzeźceLKS Krzyżowice 0:1 (0:0) (16:00)
Grobla Ćwiklice – pauza

5. kolejka – 26/27 września 2009
Grobla ĆwikliceLKS Brzeźce (27 września, 16:00) 2:1
KS KTK Tychy – Unia II Bieruń Stary (27 września, 11:00) 5:1
LKS KrzyżowiceLKS Wisła Mała (27 września, 16:00) 6:1
LKS Mizerów – ZET II Tychy (27 września, 16:00) 2:2
Stal II Chełm Śląski – pauza

6. kolejka – 4 października 2009, 15:00
LKS Wisła Mała – ZET II Tychy 3:1
Unia II Bieruń Stary – LKS Mizerów 4:0
LKS KrzyżowiceGrobla Ćwiklice 5:3
LKS Brzeźce – Stal II Chełm Śląski (3 października, 16:00) 1:3
KS KTK Tychy – pauza

7. kolejka – 10/11 października 2009
Grobla ĆwikliceLKS Wisła Mała (11 października, 15:00) 3:2
Stal II Chełm Śląski – LKS Krzyżowice (11 października, 15:00) 3:0
ZET II Tychy – Unia II Bieruń Stary (11 października, 11:00) 5:0
KS KTK Tychy – LKS Brzeźce (11 października, 11:00) 2:2
LKS Mizerów – pauza

8. kolejka – 31 października 2009, 13:00
Grobla Ćwiklice – Stal II Chełm Śląski 5:6
LKS Wisła Mała – Unia II Bieruń Stary 5:0
LKS Krzyżowice – KS KTK Tychy 3:0 wo.
LKS BrzeźceLKS Mizerów 0:1
ZET II Tychy – pauza

9. kolejka – 25 października 2009
Stal II Chełm Śląski – LKS Wisła Mała (14:00) 3:1
ZET II Tychy – LKS Brzeźce (11:00) 2:4
KS KTK Tychy – Grobla Ćwiklice (11:00) 2:5
LKS MizerówLKS Krzyżowice (14:00) 1:2
Unia II Bieruń Stary – pauza

10. kolejka – 20 czerwca, 17:00
Kolejka miała się odbyć 18 kwietnia 2010, ale z powodu żałoby narodowej po katastrofie samolotu prezydenckiego w Smoleńsku została przełożona.

KS KTK Tychy – Stal II Chełm Śląski (11:00)
ZET II Tychy – LKS Krzyżowice (11:00)
LKS MizerówGrobla Ćwiklice
Unia II Bieruń Stary – LKS Brzeźce
LKS Wisła Mała – pauza

11. kolejka – 25 kwietnia 2010
KS KTK Tychy – LKS Wisła Mała 5:5 (11:00)
Grobla Ćwiklice – ZET II Tychy 1:1 (17:00)
LKS Krzyżowice – Unia II Bieruń Stary 1:3 (24 kwietnia, 17:00)
Stal II Chełm Śląski – LKS Mizerów 4:1 (17:00)
LKS Brzeźce – pauza

12. kolejka – 2 maja 2010
ZET II Tychy – Stal II Chełm Śląski (11:00)
Unia II Bieruń Stary – Grobla Ćwiklice (17:00)
LKS Wisła MałaLKS Brzeźce (17:00)
LKS Mizerów – KS KTK Tychy (17:00)
LKS Krzyżowice – pauza

13. kolejka – 9 maja 2010
KS KTK Tychy – ZET II Tychy (11:00)
LKS MizerówLKS Wisła Mała (17:00)
Stal II Chełm Śląski – Unia II Bieruń Stary (17:00)
LKS KrzyżowiceLKS Brzeźce (17:00)
Grobla Ćwiklice – pauza

14. kolejka – 16 maja 2010
Unia II Bieruń Stary – KS KTK Tychy (15 maja, 17:00)
ZET II Tychy – LKS Mizerów (11:00)
LKS BrzeźceGrobla Ćwiklice (17:00)
LKS Wisła MałaLKS Krzyżowice (17:00)
Stal II Chełm Śląski – pauza

15. kolejka – 23 maja 2010
ZET II Tychy – LKS Wisła Mała (11:00)
Grobla ĆwikliceLKS Krzyżowice (22 maja, 18:00)
Stal II Chełm Śląski – LKS Brzeźce (17:00)
LKS Mizerów – Unia II Bieruń Stary (22 maja, 17:00)
KS KTK Tychy – pauza

16. kolejka – 30 maja 2010
LKS Brzeźce – KS KTK Tychy (17:00)
Unia II Bieruń Stary – ZET II Tychy (17:00)
LKS Wisła MałaGrobla Ćwiklice (17:00)
LKS Krzyżowice – Stal II Chełm Śląski (17:00)
LKS Mizerów – pauza

17. kolejka – 6 czerwca 2010
KS KTK Tychy – LKS Krzyżowice (11:00)
Stal II Chełm Śląski – Grobla Ćwiklice (17:00)
Unia II Bieruń Stary – LKS Wisła Mała (17:00)
LKS MizerówLKS Brzeźce (17:00)
ZET II Tychy – pauza

18. kolejka – 13 czerwca 2010
Grobla Ćwiklice – KS KTK Tychy (17:00)
LKS Brzeźce – ZET II Tychy (17:00)
LKS Wisła Mała – Stal II Chełm Śląski (17:00)
LKS KrzyżowiceLKS Mizerów (17:00)
Unia II Bieruń Stary – pauza
(mpm)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)