sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
środa, 18 styczeń, 2017r. .::. Piotra, Małgorzaty .::. najnowszy artykuł: Uwaga pasjonaci lokalnego sportu!
Szukaj w serwisie:
 
   
Współpraca ze Strefą Pszczyńskiego Sportu

Redaguj sps24.pl razem z nami!
Ruszyła Strefa Pszczyńskiego Sportu. Portal, który obiera sobie za cel szybkość aktualizacji informacji. Ale sukces i szybki dostęp do informacji zależy również od Kibiców. Chcemy współpracować z kibicami, którym dobro sportu w powiecie leży na sercu i chcieliby czytać o swoich klubach i wydarzeniach sportowych z regionu.

Czekamy na telefony i maile od wszystkich tych, którzy znają wyniki, klasyfikacje, których my jeszcze nie znamy. Jeśli więc znasz wynik meczu, którego jeszcze nie umieściliśmy na naszym portalu, jeżeli wiesz o jakimś wydarzeniu sportowym - meczu, zawodach, mityngach - daj nam znać, a na pewno o nim napiszemy.

Liczymy na kontakt z Wami - Kibicami, by jak najszybciej móc informować o sportowych rozstrzygnięciach, bramkach, wygranych setach i najlepszych wynikach.

Nasz numer telefonu czynny całą dobę - 500 161 147

Nasza skrzynka mailowa - redakcja@sps24.pl

albo bezpośredni poprzez poniższy formularz

Imię, nazwisko: 
Kontakt: 
treść: 
 
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)