sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
sobota, 06 marca, 2021r. .::. Róży, Wiktora .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   

Chcesz na biężąco wiedzieć co dzieje się w sporcie? Chcesz mieć szybko dostęp do informacji sportowych z powiatu pszczyńskiego? Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę e-mailową najświeższe wiadomości o sporcie w powiecie pszczyńskim.

Imię:  


Nazwisko:  


Miejscowość:  


*E-mail:  


Płeć:  


 
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przetwarzania dla potrzeb SPS24.PL wyłącznie do celów marketingowych i nie będą udostępniane innym podmiotom (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dn. 29.08.97).
       Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów Newslettera oznacza akceptację regulaminu.

*
cyfra
  
*- pola wymagane
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)