sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
piątek, 29 sierpień, 2014r. .::. Sabiny, Jana .::. najnowszy artykuł: Bramkowa środa, historyczne zwycięstwo Nadwiślana
Szukaj w serwisie:
 
   
 
 
Kalendarium
Kolejka: 8. - 30/31 sierpnia 2014
Małapanew Ozimek - BKS Stal B-B
Ruch Zdzieszowice - Podbeskidzie II
Polonia Łaziska - Ruch II Chorzów
Pniówek Pawłowice - Rekord B-B
Skra Częstochowa - Piast II Gliwice
Szombierki Bytom - Swornica
Odra Opole - Górnik Wesoła
Polonia Bytom - GKS 1962 Jastrzębie
Górnik II Zabrze - LKS Czaniec
Skalnik Gracze -Grunwald Ruda Śląska
Tabela po: 7. kolejce 2014/2015 M PKT BRAMKI
1. Polonia Bytom 6 16 18-4
2. Polonia Łaziska Górne 6 14 9-2
3. Grunwald Ruda Śląska 7 13 12-7
4. Odra Opole 6 13 11-9
5. LKS Czaniec 7 12 7-4
6. Szombierki Bytom 7 12 9-7
7. GKS 1962 Jastrzębie 7 11 10-8
8. Pniówek Pawłowice 7 11 7-6
9. Skra Częstochowa 7 10 4-5
10. BKS Stal Bielsko–Biała 7 10 8-7
11. Rekord Bielsko–Biała 7 10 12-9
12. Swornica Czarnowąsy 7 10 10-11
13. Ruch Zdzieszowice 6 10 6-7
14. Górnik II Zabrze 7 10 15-12
15. Górnik Wesoła 7 9 12-13
16. Małapanew Ozimek 7 4 4-15
17. Podbeskidzie II B–B 7 4 7-9
18. Ruch II Chorzów 7 4 11-20
19. Piast II Gliwice 7 4 8-12
20. Skalnik Gracze 7 2 8-21
 
 
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)